I N T E N C J E   M S Z A L N E

 

 
 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK – 16 września

18.00

+ Edward Frączek w 21 r.śm; Maria

+ Janina Czempiel (z Róży św. Andrzeja Boboli)

+ Helena Skuba (od wnuczki Urszuli z rodziną)

poza parafią

+ Jan Świerzowski (od sąsiadów: Florian, Wojciech, Adam Kraus; Mariusz Data)

+ Wiktoria Dykas (od rodziny Czajka, Berkowicz i Warchoł)

+ Zofia Bielamowicz (od sąsiadów: Renata i Zbigniew Pacek; Agnieszka i Paweł Gorczyca)

+ Ireneusz Strugała (od Adama Kozłeckiego z rodziną)

+ Antoni Podolski (gr.15)

WTOREK – 17 września

18.00

+ Dorota Matyjasz; Janina, Stanisław, Stefan Dybaś; zmarli z rodziny

+ Dusze czyśćcowe (od rodziny Jeleń)

+ Dusze czyśćcowe (od Janiny)

poza parafią

+ Jan Świerzowski (od Stowarzyszenia „Trzcinica Razem”)

+ Wiktoria Dykas (od sąsiadki Stanisławy Warchoł)

+ Zofia Bielamowicz (od sąsiadów Cecylii i Tadeusza Trybek)

+ Ireneusz Strugała (od Grzegorza Kozłeckiego z rodziną)

+ Antoni Podolski (gr.16)

ŚRODA – 18 września

18.00

O Boże błogosławieństwo dla rodzin przygotowujących IV ołtarz na Boże Ciało

+ Helena Skuba (od wnuka Macieja)

+ Józef, Wanda Gorgosz

poza parafią

+ Jan Świerzowski (od Józefa i Alicji Rączków)

+ Wiktoria Dykas (od rodziny Wojtasów)

+ Zofia Bielamowicz (od rodziny Witkoś i Trybek)

+ Ireneusz Strugała (od Marii i Zdzisława Kozłeckich)

+ Antoni Podolski (gr.17)

CZWARTEK – 19 września

18.00

+ Helena Kuchta w 10 r.śm.

+ Helena Skuba (od wnuka Roberta z rodziną)

+ Józefa Kosińska (od rodzin: Barbara i Ryszard Gwoździańscy; Maria i Andrzej Gorgosz; Irena i Piotr Dybaś; Zbigniew Jarecki; Marzena i Andrzej Bara)

poza parafią

+ Jan Świerzowski (od Stanisława Kality z rodziną)

+ Wiktoria Dykas (od swatowej z Kaczorów)

+ Zofia Bielamowicz (od rodziny Kaszowiczów)

+ Ireneusz Strugała (od kuzyna Bogusława Pięty z rodziną)

+ Antoni Podolski (gr.18)

PIĄTEK – 20 września

18.00

+ Kazimierz Barzyk

+ Władysław, Stanisław Orlof w 16 r.śm.

+ Maria Giebułtowska w 26 r.śm.

poza parafią

+ Jan Świerzowski (od kuzynki Stanisławy Gajeckiej i Iwony Jeleń z rodziną)

+ Wiktoria Dykas (od Agnieszki Rapacz z rodziną)

+ Zofia Bielamowicz (od rodziny Bielamowicz z gór)

+ Ireneusz Strugała (od kuzynki Lucyny Nabożny z rodziną)

+ Antoni Podolski (gr.19)

SOBOTA – 21 września

18.00

Dziękczynna za zbiory z Róży św. Jadwigi

+ Helena Skuba (od wnuczki Oli z mężem)

+ Jan Janowiec w 6 r.śm (od córki Doroty z rodziną)

poza parafią

+ Jan Świerzowski (od Ireny Barzyk z rodziną)

+ Wiktoria Dykas (od kolegów Tadeusza z Niemiec)

+ Zofia Bielamowicz (od Łucji i Adama Wieprzowskich i Pawła Furmanek)

+ Ireneusz Strugała (od Tomasza i Anny Ptak)

+ Antoni Podolski (gr.20)

NIEDZIELA – 22 września

7.30

+ Józef, Franciszka, Ludwik Jareccy; Wiktoria, Piotr Jodłowski; Edward Piątek; Maria Giebułtowska

9.30

+ Leszek Janusz i zmarli z rodziny Pawlusiów i Januszów

11.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny Biel (od wnuczki Magdy Pawłowskiej)

+ Józefa Kosińska (od rodzin Tadeusza Klinger; Antoniego Dziedzic, Zbigniewa Stój, Lucyny Gorgosz i Józefy Golonka)

16.00

+ Barbara, Adam Niebieszczańscy; Marek Mikołajczak

poza parafią

+ Jan Świerzowski (od kol i kol córki Elżbiety z Pektowinu)

+ Wiktoria Dykas (od rodziny Łada)

+ Zofia Bielamowicz (od kolegów syna Wacława z PKP Cargo)

+ Ireneusz Strugała (od sąsiadów Wachel)

+ Antoni Podolski (gr.21)